Krutá vysoká prohra v Miřeticích

Zápas v Miřeticích chrastečtí začali velice aktivně a od začátku zatápěli domácí obraně. Šance se ale nedařilo využít, a tak přišel trest. Ve 33. minutě rozhodčí odpískal spornou penaltu a domácí se dostali do vedení. Ani ne o deset minut později se pískala druhá penalta, nyní už jednoznačná, a Miřetice vedly o dvě branky. Ještě před přestávkou mohl v úniku skórovat Steklý, ale brankáře neprostřelil.

Druhý poločas začal velkým tlakem Chrasti. Domácí ale už v 51. minutě přidali z brejku třetí branku. I nadále se hosté tlačili do útoku a vytvářeli si tlak podpořený spoustou rohových kopů, ale míč ani jednou v miřetické brance neskončil. Naopak, domácím se v zápase dařilo všechno, na co sáhli, přidali další tři branky a zvítězili 6:0.

Krutý výsledek musíme rychle zapomenout, příští sobotu přivítáme v Rosicích v posledním zápase sezony Chroustovice.