Na závěr prohra s Chroustovicemi

V posledním zápase sezony proti Chroustovicím jsme začali výborně. V úvodních minutách Chrast svého soupeře aktivním presinkem zatlačila na svou polovinu a hned ve 2. minutě využil chyby v soupeřově obraně Steklý – 1:0. Také v dalších minutách byli domácí velice nebezpeční, ale šance se nedařilo využít a přišel trest. Ve 20. minutě nastala chyba v chrasteckém vápně a soupeř z dorážky vyrovnal. Do konce poločasu se nehrál příliš atraktivní fotbal, na obou stranách bylo velké množství nepřesností.

Úvod druhého poločasu chrasteckým nevyšel. Po obrovských chybách vstřelili hosté 3 góly za 5 minut a o výsledku bylo rozhodnuto. V 78. minutě sice ještě snížil na rozdíl dvou branek Cimburek, ale na návrat do zápasu bylo již pozdě, Chroustovice zvítězily 4:2.

Letošní sezonu okresního přeboru tak končíme na 4. místě. Před sezonou by to určitě bylo vítané umístění, ale o „bednu“ jsme přišli zejména kvůli neúspěchům v posledních zápasech, což určitě zamrzí.