Tři body po výhře nad Krounou

Krouna přijela do Rosic v oslabené sestavě. V prvním poločas jsme toho nedokázali využít, zpočátku se hrál ospalý fotbal. Až šťastná branka soupeře ze 27. minuty to změnila a domácí začali hrát. Ještě před koncem poločasu se podařilo vyrovnat, ve 38. minutě hlavičkoval do branky Koráb.

Druhý poločas se nesl ve znamení hry na jedné polovině. Chrast držela míč a dostávala se do šancí, ale nedařilo se vstřelit vedoucí branku. To se nakonec povedlo až v poslední desetiminutovce. Po rohovém kopu se v 83. minutě trefil Plosza. O pět minut později přišla z nohy Steklého uklidňující třetí branka a bylo rozhodnuto. Chrast doma porazila Krounu 3:1 a vrátila se na třetí místo tabulky, kde má stejný počet bodů jako čtvrté Křižanovice.