Po skvělém výkonu výhra v Heřmanově Městci

Do Heřmanova Městce jsme odjížděli v poměrně slepené sestavě. Kvůli několika absencím týmu vypomohli dorostenci, kopačky znovu nazul veterán Josef Rázek. Do zápasu Chrast vstoupila výborně, využívala okének v obraně soupeře a dostávala se do šancí. První ještě zůstaly nevyužity, ale ve 21. minutě proměnil nájezd ze strany Jan Gregor – 0:1. O pár minut později běžel sám na bránu Cimburek, jeho střelu vyrazil brankář domácích jen před dobíhajícího Miloše Rejfka, který se trefil do prázdné brány – 0:2. Chrastečtí měli šance i v dalších minutách, zazvonila dokonce tyč, ale třetí gól hosté nevstřelili. Naopak, těsně před přestávkou snížil Městec ze standardní situace – 1:2.

Druhá půle už nebyla tolik útočná jako ta první, domácí se sice snažili tlačit, ale Chrast dobře bránila a následně těžila z brejkových situací. Zápas byl dlouho otevřený, až v 81. minutě proměnil únik druhým gólem Jan Gregor a bylo v podstatě rozhodnuto. Městec už se příliš do útoku netlačil, naopak hrozili znovu hosté a dorostenec Filip Dvořáček vstřelil v 88. minutě svůj první gól mezi dospělými – 1:4.

Chrast zvítězila po dobrém výkonu proti rezervě Heřmanova Městce 4:1 a připsala si druhou výhru v řadě.