Zkrat v závěru nás stál výhru nad Horním Bradlem

Do zápasu Chrast vstoupila velice aktivně a v prvních minutách soupeře hodně zatlačila. Odměnou byl gól Jaroslava Ploszy v 18. minutě. Po vstřelené brance ale domácí trochu ubrali na obrátkách a do hry se tak poprvé dostalo také Bradlo, které vyslalo na chrasteckou branku několik nebezpečných střel. Závěr poločasu byli znovu lepší domácí, ale další branka už nepadla.

Na startu druhé půle zvýšil vedení Chrasti Matěj Šprongl ze samostatného úniku. Hra se poté přelévala na obě strany, když ale v 78. minutě zvýšil krásnou střelou Šiba už na 3:0, zdálo se být rozhodnuto. Potom ovšem přišel obrovský zkrat domácího týmu a Horní Bradlo se během osmi minut třikrát střelecky prosadilo a zápas vyrovnalo. Chrastečtí sice v závěru ještě tlačili a chtěli si vzít vedení zpět, ale hostující brankář už znovu neinkasoval. Remíza 3:3 je vzhledem k průběhu zápasu velkou ztrátou, snad zafunguje alespoň jako poučení do budoucna.