Pátá výhra v řadě!

V devátém kole okresního přeboru jsme na domácím hřišti přivítali Kočí. Již v úvodních minutách se domácí dostávali do šancí, nejprve trefil břevno Cimburek, následně mířil těsně vedle brány Drahoš. Šance měli také Šprongl se Steklým. Soupeř se příliš do útoku netlačil, hrozil v podstatě pouze ze standardních situací. Chrast ovšem v prvním poločase žádnou ze svých šancí nevyužila a do šaten se šlo bez branek.

Druhý poločas probíhal v podstatě identicky. Kočí se bránilo a domácí tým spaloval šance. Nakonec se Chrast přece jen dočkala. V 68. minutě prošel individuální akcí Vilém Steklý až do pokutového území a překonal hostujícího brankáře – 1:0. Zbytek zápasu již žádné další góly nepřinesl. Po dobrém výkonu jsme mohli slavit hubené vítězství 1:0 a připsali jsme si pátou výhru v řadě.