Vydřená výhra v Ronově

V dalším zápase okresního přeboru jsme zavítali na hřiště Ronova nad Doubravou. V úvodu zápasu Chrast soupeře přehrávala a zásluhou se dostala ve 12. minutě do vedení po střele Korába. Vstřeleným gólem se ale hosté až příliš uspokojili a úplně přestali hrát. Díky tomu Ronov během tří minut vstřelil po fatálních chybách v hostující obraně dvě branky a vedl 2:1. Do poločasu se chrasteckému týmu ani přes velké šance srovnat nepodařilo.

Po uklidnění a poradě v šatně začala Chrast druhý poločas velkým tlakem. I díky tomu byl v 50. minutě po druhé žluté kartě vyloučen jeden z domácích hráčů. Od té doby se prakticky hrálo na jednu bránu a čekalo se, kdy padnou góly. První velké šance ještě zůstaly neproměněny, ale hosté se přece jen dočkali. Nejprve v 65. minutě srovnal Steklý a následně v 78. minutě otočil stav utkání v chrastecký prospěch Koráb. Na samotném konci duelu měl domácí tým ještě pár nebezpečných centrů do pokutového území, obránci si s tím ale naštěstí poradili. V Ronově jsme zvítězili 3:2 a získali další tři cenné body z venku. Druhou žlutou kartu, a tím pádem červenou, bohužel na konci zápasu dostal také Koráb a bude chybět v následujícím domácím zápase proti Kočí.