Šlágr kola pro Kočí

Ve šlágru kola okresního přeboru zavítalo na hřiště třetí Chrasti druhé Kočí. Před slušnou návštěvou se odehrál zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním bylo aktivnější a mělo více ze hry Kočí. Vytvářelo si více šancí než domácí tým a promítlo se to také do skóre. Do poločasové přestávky si totiž hosté odnášeli vedení 3:0. Chrastečtí ovšem svému soupeři vysoké vedení značně ulehčili, hned dvě branky z těchto tří byly hodně laciné včetně pokutového kopu.

Ve druhé půli se hrál úplně jiný fotbal. Chrast se vrhla do útoku a začala si vytvářet nebezpečné šance. Proměnit se podařilo pouze jedinou, na 1:3 snižoval Zdeněk Linhart. Domácí měli do konce zápasu drtivý tlak, ale k většímu dramatu nedošlo. Kočí i díky dobrému výkonu svého brankáře dvoubrankový náskok udrželo a z Chrasti si odvezlo všechny tři body.