Povinné vítězství v Horním Bradle

Horní Bradlo bylo do sobotního zápasu bez bodu, proto jsme věděli, že na jejich půdě musíme zvítězit a připsat si tři body. Začátek zápasu zvládla Chrast dobře, aktivně soupeře napadala a domácí často nestíhali rychlostně. Hrozili naopak ze standardních situací kolem hostující branky. První gól padl v 11. minutě z kopaček Viléma Steklého. Už o pět minut později na něj z úniku navázal Matěj Šprongl a Chrast vedla 2:0. Hosté si vypracovali i další šance, které už zůstaly nevyužity. V závěru poločasu hosté polevili a Bradlo se dostávalo více do hry, prosadit se ale nedokázalo.

Ve druhém poločase brzy přidal Vilém Steklý branku na 3:0 a vypadalo to, že je po zápase. Domácí ovšem tři minuty na to snížili, když se Kroutil trefil efektně nůžkami. Naštěstí pro hosty, Vilém Steklý o pár minut později zkompletoval hattrick a definitivně rozhodl o osudu utkání. Ve zbývajících 20 minutách už se nic zajímavého nestalo, Chrast zvítězila 4:1 a připsala si do tabulky 3 body.