Bezbranková remíza s Miřeticemi

Po dvou výhrách v úvodu sezony čekal na chrastecké fotbalisty první skutečný test, na stadion V Lipkách přijel soupeř z Miřetic. Oproti posledním vzájemným zápasům, které byly velmi divoké na počty vstřelených branek, tentokrát se skóre na světelné tabuli neměnilo. V prvním poločase měli více ze hry domácí hráči a vytvořili si také pár šancí, proměnit se je ale nepodařilo.

V úvodu druhé půle znovu chrastečtí zahrozili, ale vedení se neujali. Dvě nebezpečné situace poté byly k vidění i na druhé straně, zejména hlavička miřetického Drahoše orazítkovala horní tyč Tatíčkovy branky. Poté měli zase šanci chrastečtí, ale ani ta gólem neskončila. V 73. minutě dostal Michal Drahoš druhou žlutou kartu a musel hřiště opustit. Bylo jasné, že domácí tak budou ve zbytku hrací doby bránit bezbrankovou remízu, což bez problémů zvládli. Chrast s Miřeticemi si tak ve třetím kole okresního přeboru rozdělily body po remíze 0:0.