Po dobrém výkonu zasloužená výhra

Chrasteckým hráčům skvěle vyšel vstup do prvního poločasu a už v 10. minutě vedli po gólech Gregora a Drahoše 2:0. Domácí byli i nadále lepší, Krouna hrozila zejména z protiútoků a následných standardních situací. V dalším průběhu první půle měla Chrast hned několik gólových šancí v pokutovém území soupeře, ale žádnou se nepodařilo využít a do kabin se šlo za stavu 2:0.

Ve druhém poločase už se domácí tým nemusel nikam hnát a soustředil se zejména na zadní vrátka, aby soupeři nedovolil návrat do zápasu. Krouna si sice vytvořila několik šancí, ale brankáře Pavlíka hosté ani jednou nepřekonali. Naopak, další šance si vytvořila také Chrast, přičemž využít se podařilo až tu poslední. V 90. minutě upravil na konečných 3:0 Šiba.

Chrast porazila Krounu 3:0 a i když mohl být rozdíl ve skóre daleko vyšší, s výkonem panuje spokojenost.