Pět gólů v síti Ronova!

Do zápasu s Ronovem jsme vinou zranění vstupovali s podporou čtyř dorostenců, kteří začali na střídačce. V prvním poločase byla Chrast aktivnějším týmem, více držela balon na kopačkách a také si vytvářela šance. Hosté hrozili především z protiútoků. První branka padla ve 27. minutě, kdy Šprongl perfektní přihrávkou vybídl ke střele do prázdné branky Frička. Utkání rozhodly dva zlomové momenty. V prvním, krátce před přestávkou, chytil brankář Tatíček penaltu.

Druhý moment nastal čtyři minuty po začátku druhé půle. Linhart zahrával rohový kop, který se stáčel přímo na hlavu Ploszy, hostující brankář chtěl míč vyrazit mimo, ale místo toho si jej srazil do vlastní brány – 2:0. Smolný moment naprosto zlomil odpor Ronova a ve zbytku zápasu hráli pouze domácí. Trefili se ještě třikrát (2x Steklý a dorostenec Slanař, který zaznamenal první gól v A týmu), přičemž šancí na skórování bylo mnohem více. Po výhře 5:0 si připisujeme další tři body do tabulky a zůstáváme na třetím místě, o tři body zpět za druhými Dřenicemi.