Tři body zůstaly doma!

Ve třetím kole OP jsme na domácím hřišti přivítali Dřenice – tým, který má na soupisce řadu ostřílených kvalitních fotbalistů. Na začátku zápasu byla aktivnější Chrast, ale šance nevyužila a poté se zbytečně zatáhla. Soupeř měl míč více na kopačkách, ale dlouho se nedokázal dostat do gólové šance a pokud ano, nezamířil přesně. Ve druhém poločase začali domácí více útočit a vytvořili si poměrně velké množství gólových šancí. Branka padla až v 78. minutě, kdy se důraz v malém vápně vyplatil Davidu Málkovi, který hlavou překonal hostujícího brankáře. Dřenice se ve zbytku zápasu snažili srovnat, ale domácí je do gólových šancí již nepouštěli. Naopak, Chrast mohla ještě zvýšit na 2:0. To se ale nestalo, žádná další branka nepadla a tak zápas skončil výsledkem 1:0. Chrast i v oslabené sestavě slaví druhou domácí výhru.