Konečně výhra!

Hned v úvodu utkání jsme byli velice aktivní a zaslouženě jsme se dostali po gólu Málka do vedení již v 5. minutě. V dalším průběhu hry se k několika šancím dostali také hosté, ale Hrubý byl v tomto zápase bezchybný. Ve 37. minutě přišlo uklidnění v podobě druhého chrasteckého gólu, který vstřelil Drahoš. Když poté hned v první minutě druhé půle zvýšil na 3:0 Gregor, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Útočník Gregor si v 61. minutě udělal radost ještě jednou a bylo to již 4:0. Hattrick byl na dosah, ale na něj už v tomto zápase nedosáhl. Poslední branku zápasu vstřelil k nadšení všech přítomných v 87. minutě Steklý, který se k fotbalu pomalu vrací po dlouhé pauze zaviněné vážným zraněním.

V sedmém kole jsme se tak konečně dočkali výhry, která nás po špatném začátku vrací do bojů o lepší tabulkové postavení.