Bod z Kameniček

Úvod utkání v Kameničkách se nám vydařil, byli jsme velice aktivní a tlačili se do útoku. Tlak přetavil ve vedoucí branku již v 7. minutě Gregor. Bohužel domácí rychle srovnali po dobře zakončené standardní situaci. V dalším průběhu jsme si vytvořili hned několik gólových příležitostí, ale využít jsme je nedokázali. Také soupeř se dostal do několika slibných šancí, ale ty likvidoval brankář Hrubý. Do šaten se šlo za stavu 1:1. Stejně jako nám vyšel úvod prvního poločasu, vyšel úvod toho druhého domácím, kteří se ve 48. minutě po rohovém kopu dostali do vedení. Ani jim však radost dlouho nevydržela a taktéž po rohovém kopu srovnával Plosza. O čtvrt hodiny později dokonce poslal náš tým do vedení Drahoš a v 70. minutě svítilo na výsledkové tabuli skóre 2:3. Ve zbytku zápasu se domácí tlačili za vyrovnáním, což se jim dlouho nedařilo. Hrubý dokázal zlikvidovat i soupeřovu penaltu. Bohužel, pět minut před koncem Kameničky se štěstím přece jen srovnaly na 3:3 a zápas skončil remízou. Do tabulky si však připisujeme důležitý první bod.