Ani v pátém zápase jsme se nedočkali bodů

Opět se nám nepodařilo zvládnout začátek utkání a vyhnout se brzkému inkasování. I když jsme se od začátku tlačili dopředu, soupeř využil okénka v obraně a již v 7. minutě se ujal vedení. V dalším průběhu prvního poločasu jsme se dostali hned do několika slibných šancí, zůstaly však nevyužity. Soupeř se dopředu příliš nehrnul, a když už, skončilo to ve 34. minutě druhým gólem. Krátce po poločasové přestávce vstřelil první chrastecký gól sezony Šprongl a vypadalo to, že se vracíme do zápasu. Bohužel, o tři minuty později jsme chybovali vzadu a hosté si vzali dvoubrankový náskok zpět. Aby toho nebylo málo, v 56. minutě nařídil sudí po faulu ve vápně penaltu a Ondřej Pilař vstřelil již svůj čtvrtý gól v zápase – 1:4. Ve zbývajícím čase jsme si vytvořili tlak na soupeřově polovině a střídající Cimburek snížil v 74. minutě na 2:4. Tlak pokračoval nadále a vytvořili jsme si dalších několik šancí, ale žádná branka již nepadla. V zápase, ve kterém jsme byli spíše lepším týmem, jsme podlehli Křižanovicím 2:4.