vs

Report

Zápas na hřišti lídra soutěže rozehrála Chrast dobře. První velkou šanci ještě Cimburek neproměnil, ale v osmé minutě poslal hostující tým do vedení Matěj Šprongl. I v dalších minutách byli chrastečtí fotbalisté aktivnější a domácímu týmu trvalo než se dostal do hry. Před třicátou minutou už Tatran začal hrozit. Ve velké šanci po rohovém kopu skončil míč na horní tyči a dorážku skvěle lapil brankář Tatíček. Následně ale domácí přece jen udeřili, během dvou minut vstřelili dva šťastné góly a otočili vývoj utkání.

Ve druhé půli srovnal Jakub Cimburek a zdálo se, že zápas nabídne pořádné drama. Miřetice se ovšem ve sporné ofsajdové situaci o pár minut později trefily potřetí, a to se ukázalo jako zlomový moment zápasu. Chrastečtí byli následně nekoncentrovaní a toho domácí využili. První tým tabulky vstřelil během 5 minut rychlé tři góly a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Miřetice porazily Chrast 6:2, což je vzhledem k průběhu zápasu nejspíš až příliš krutý výsledek.