vs

Report

V 19. kole OP jsme zajeli na hřiště poslední Svídnice, na kterém se jak je známo, hraje velice těžce. Také domácí tým po zimním posílení sbírá na jaře mnohem více bodů. Začátek zápasu ale patřil jednoznačně Chrasti. Už ve druhé minutě poslal hosty do vedení Cimburek a v následujících minutách se Svídnice pouze bránila. Chrastečtí ale druhý gól nepřidali a od 30. minuty se jejich hra zhoršila, čehož využili k tlaku domácí hráči. Do kabin se ale šlo za stavu 0:1.

Druhý poločas začal stejně, jako skončil ten první, tlakem Svídnice. Nyní už se ale domácí hráči gólu dočkali, v 50. minutě se krásně trefil z přímého volného kopu Kubašta. Posléze se znovu dostala do hry Chrast, Gregor ale stoprocentní šanci neproměnil. Na druhé straně v 70. minutě, i s pomocí teče chrasteckého hráče, překonal Tatíčka Solnička a poslal domácí do vedení. Ani tlak v posledních dvaceti minutách, gólová šance Šprongla a spousta standardních situací gólem neskončily a Svídnice tak vybojovala výhru 2:1.