vs

Report

Zápas v Krouně začala Chrast velmi aktivně a od prvních minut soupeře zatlačila. Odměnou byl první gól v podání dorostence Tomáše Rázka, který se zakončením zblízka po pěkné kombinaci prosadil poprvé v kategorii dospělých. Tlak v první půli pokračoval, ale další šance zůstaly nevyužity, domácí tým si žádnou vážnější příležitost nevypracoval.

Ve druhém poločase se chrasteckým podařilo brzy zásluhou důrazného Matěje Šprongla dostat do dvoubrankového vedení. I v dalších minutách si hosté vytvářeli šance, ale třetí gól nepřidali. To se nakonec ukázalo jako klíčové. Znovu se totiž Chrasti stalo, že nezvládla závěr zápasu. V posledních dvaceti minutách hosté přestali hrát a Krouna dvěma slepenými góly srovnala na konečných 2:2.