vs

Report

Ve 21. kole OP mužů jsme zavítali na hřiště posledního Holetína. Domácí tým ukázal, že stále hraje dobrý fotbal a na posledním místě je díky špatným výsledkům, které často neodpovídají průběhu zápasů. Zejména v prvním poločase byl Holetín lepším týmem a jen díky velmi špatné koncovce a dobrému výkonu brankáře Tatíčka se střelecky neprosadili. Na druhé straně měli v první půli šance Koráb se Steklým, hlavička prvně jmenovaného skončila na horní tyči.

V úvodu druhé půle už se domácí prosadili. V 55. minutě po rohovém kopu a nedůrazu hostující obrany v šestnáctce otevřel skóre Starý. V dalším průběhu zápasu už hrála hlavně Chrast, která se více začala tlačit do útoku a vytvářela si také šance. Domácí obrana i brankář dlouho odolávali, ale deset minut před koncem se prosadil Steklý a vyrovnal. Ve zbytku času už se ani jeden z týmů neprosadil a zápas skončil remízou 1:1.