vs

Report

Do zápasu v Načešicích vstoupila Chrast dobře. V úvodních minutách si vytvořila tlak a ve 13. minutě jej přetavil v pěknou vedoucí branku Steklý. Domácí ale bohužel rychle odpověděli, v 18. minutě srovnali tečovanou střelou z dálky. V dalším průběhu se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, před koncem poločasu se Načešice ujaly vedení.

Start druhé půle si Chrast nepohlídala a už v 52. minutě se domácí trefili potřetí. Hrubý o chvíli později chytil penaltu, což pozvedlo chrastecký výkon a v dalších minutách hosté tlačili. Odměnou byl naopak proměněný pokutový kop Steklého. Chrast se ve zbytku zápasu tlačila za vyrovnáním a vrhla všechny síly do útoku. K vyrovnání ale nedošlo, naopak, čtyři minuty před koncem domácí využili okénka v soupeřově obraně a z brejku zvýšili na konečných 4:2.