vs

Report

V zápase na hřišti v Kočí měla Chrast skvělý začátek – hned ve druhé minutě ji poslal do vedení z brejku Gregor. Bohužel, na dobrý start chrastecký tým nedokázal navázat a velmi brzy domácí tým nejen, že srovnal, ale také se dostal do vedení. Díky tristnímu bránění rohových kopů se Kočí třemi brankami z těchto standardních situací dostalo už v 19. minutě do dvoubrankového vedení. Hosté byli sice ve hře lepší na míči a dostávali se do šancí, nedařilo se je ale proměnit. A tak přišel další krutý trest a po laciné ztrátě míče na konci první půle přidalo Kočí čtvrtý gól.

Na prahu druhého poločasu byla Chrast znovu v tlaku a vytvořila si několik šancí, žádná se ale neujala. Kočí bylo naopak téměř stoprocentně efektivní a přidalo už pátý gól. Konečný výsledek zmírnil až v 80. minutě Dobrkovský, ale na zdramatizování zápasu už bylo pozdě.

V desátém kole jsme prohráli s Kočím 5:2 a příští víkend chceme na domácí půdě v Chrasti napravit dojem z posledních utkání.