vs

Report

V sobotu do Chrasti přijel tým Miřetic, který se v posledních letech pohyboval v horních patrech tabulky. Na hřišti to bylo znát, soupeř měl velmi dobrý pohyb a udával tempo hry. Celý první poločas jsme se soupeřem drželi tempo, hosté sice měli více příležitostí ke skórování, ale v bráně držel Hrubý. V první půli jsme tak branku neviděli.

První gól padl až v 70. minutě, kdy soupeř využil poučky ,,když nevíš co s míčem, tak vystřel“ a otevřel brankový účet zápasu. O pět minut později mohlo být vyrovnáno, Friček se dostal do palebné pozice, ale jeho pokus skončil na břevně. Ani v následujícím tlaku jsme se nedokázali prosadit a naopak soupeř přidal v poslední minutě po skrumáži u branky na 0:2.

Zlepšený výkon na body nestačil, příští víkend se představíme na půdě favorita soutěže – Hrochova Týnce.