vs

Report

V prvním domácím mistrovském utkání od 3.10.2020 jsme zvítězili 4:3!

Utkání začalo svižně, hostující tým byl více na balonu a tlačil se do šestnáctky, ale chrastecká defenzíva podpořená výborným Hrubým odolávala. První branka padla po centru do pokutového území. Na něj si naběhl Plosza a trefil přesně. Ve zbytku zápasu Chrast hrozila hlavně z brejků, po jednom z nich přidal na 2:0 Gregor. Domácí se poté až příliš zatáhli do obrany, toho využíval fotbalovější soupeř a snížil na 2:1. Před koncem první půle ale z dalšího brejku překonal brankáře Koráb a vrátil Chrasti dvougólový náskok.

Druhý poločas pokračoval podobným stylem, v 51. minutě se dostal do brejku Linhart. Jeho střela trefila tyč, ale míč stačil dorazit do sítě Koráb – 4:1. Poté došlo po jednom ze zákroků na hřišti k šarvátce a hosté museli dohrávat po červené kartě v deseti. Paradoxně začali střílet další branky právě oni. Nejdříve to bylo v 65. minutě z penalty a poté v 82. minutě ze skrumáže před brankou. Chrastečtí ale naštěstí zbytek zápasu pohlídali a získali první velmi cenné tři body do tabulky.