vs

Report

Zápas proti nováčkovi soutěže začala Chrast velmi aktivně a hned v první minutě se po dobré souhře dostala trefou Viléma Steklého do vedení. I v dalších minutách domácí tým diktoval tempo hry, ale navýšení náskoku dlouho nepřicházelo. Až ve 40. minutě vymetl z přímého kopu šibenici hostující branky Zdeněk Linhart a zvýšil na 2:0.

Do druhé půle Chrastečtí prostřídali sestavu a v 54. minutě vstřelil první gól po svém příchodu Petr Felkl. Zápas, který měl domácí tým jasně pod kontrolou a na hřišti dominoval, se po třetím gólu změnil. Chrast téměř přestala hrát, kazila rozehrávku a soupeři se podařilo snížit až na rozdíl jediného gólu. Drama se naštěstí nekonalo, když Filip Dvořáček a po něm podruhé Petr Felkl přidali gólové pojistky. Chrast porazila na domácím hřišti Trhovou Kamenici 5:2.