vs

Report

V přímém zápase o třetí místo začali lépe hosté. Chrastečtí v první půl hodině hry často zbytečně chybovali a ztráceli jednoduché balony. Soupeř se ale přes menší převahu do šancí příliš nedostával. Až ve 27. minutě Křižanovice překonaly domácí obranu a prosadil se Prokop. Obdržený gól dodal chrasteckým fotbalistům impuls a následně se tlačili za vyrovnáním, kterého se dočkali deset minut před pauzou. David Málek dorazil do branky propadlý balon po rohovém kopu.

Druhý poločas znovu začali lépe křižanovičtí, žádnou vyloženou šanci si ale nevypracovali a závěr zápasu patřil domácímu týmu. Dobrá střela Gregora ani pokusy Steklého ale gólem neskončily. Zápas tak skončil nejspíše spravedlivou remízou 1:1.