vs

Report

Utkání proti Chroustovicím jsme začali velice aktivně a většina prvního poločasu se odehrávala v naší režii. Měli jsme balon častěji na kopačkách a také jsme mnohem více hrozili v pokutovém území soupeře. Z velkého množství standardních situací jsme ale branku nevstřelili. První gól padl ve 34. minutě, kdy po přihrávce Linharta skóroval Cimburek. To bylo z první půle vše.
Druhý poločas už byl fotbalově horší. Často se přerušovalo, k vidění bylo hlavně velké množství nepřesností a boj o každý míč. Aktivnější byl soupeř, ale do žádné stoprocentní příležitosti se naštěstí nedostal. Uklidnění přišlo až v 85. minutě kdy zvýšil v úniku na 2:0 Šprongl. Zbytek utkání jsme si již pohlídali a připisujeme si do tabulky důležité tři body.