vs

Report

Druhý domácí zápas v řadě rozehrála Chrast dobře. Chroustovice v první půli jednoznačně přehrávala, hosté hrozili pouze z výpadů po chrasteckých ztrátách ve středu hřiště. Šance domácího týmu ovšem zůstaly nevyužity a vedení se tak ujaly právě Chroustovice, když se z přímého kopu na mokrém terénu trefil Dvořák. Chrast se i nadále tlačila do útoku a odměnou bylo brzké vyrovnání Viléma Steklého.

Druhá půle se nesla v podobném duchu jako ta první, tentokrát však domácí tým rychle udeřil. Už ve 47. minutě poslal Chrast do vedení Michal Drahoš. Další gól už diváci neviděli, domácí sice vedení nerozšířili, ale těsný náskok bez větších problémů udrželi. Chrast si tak po výhře 2:1 připisuje tři body do tabulky.