vs

Report

Druhý domácí zápas proti Chroustovicím začal poměrně opatrně, na obou stranách bylo k vidění velké množství nepřesností. Soupeř se dostával k zajímavým příležitostem, ale trápil se ve finální fázi. Po čtvrt hodině hry převzala otěže zápasu Chrast a začala se více dostávat do zakončení. Odměnou byla branka Jana Gregora v 19. minutě. I v dalším průběhu měli domácí fotbalisté několik šancí, ale bohužel se je nepodařilo využít. Znovu tak zafungovalo známé pravidlo nedáš – dostaneš a těsně před přestávkou Chroustovice z přímého kopu srovnaly brankou Dvořáka.

Druhý poločas byl podle očekávání urputný boj, šance měly oba týmy, ale ani tu největší v podobě samostatného úniku hostující Dostál nevyužil. Zápas tak skončil remízou 1:1 a týmy si rozdělily po bodu.