vs

Report

V sobotu přijel do Chrasti lídr tabulky z Heřmanova Městce. Zápas měl slušné fotbalové parametry a diváci měli na co koukat. Chrastečtí si v průběhu prvního poločasu vypracovali hned několik gólových šancí, ale ani jedna z nich se neujala a do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhé půli měli domácí další šance, ale ani tentokrát se nepodařilo skóre otevřít, a tak přišel trest, v 65. minutě otevřel skóre soupeř. Krátce na to mohli hosté přidat druhou branku z přímého kopu, ale brankář Jan Tatíček předvedl skvělý zákrok. Dál už se do útoku cpala zase Chrast, ale k vyrovnání to nevedlo. V závěrečné desetiminutovce přidal Heřmanův Městec se štěstím druhý gól a zdálo se být rozhodnuto. Domácí se ale nevzdali a Jaroslav Plosza gólem z rohu snížil. Poslední minuty zápasu včetně nastavení se změnily v boj, nesportovní taktiky a zvláštní verdikty rozhodčího na obou stranách hřiště. Vyrovnat už se Chrasti nepodařilo a B-týmu Heřmanova Městce tak podlehla na domácím hřišti těsně 1:2.