vs

Report

Zápas v Kameničkách Chrast začala v dobrém tempu a prvních dvacet minut byla více na míči a nebezpečnější. Bohužel se nedařilo ideálně řešit finální fázi, a tak žádná branka nepadla. Domácí následně začali hrozit z protiútoků a po jednom z nich přišel faul v pokutovém území a penalta. Tu výborně lapil brankář Hrubý. Do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

Začátek druhé půle poznamenal silný a vytrvalý déšť, který hodně poškodil terén a ubral na kvalitě zápasu. Začaly ale padat góly. V 67. minutě otevřel domácí tým skóre z přímého kopu. Vedení Kameniček ale nevydrželo dlouho, o sedm minut později skóroval z dorážky Häusl. Už to vypadalo, že zápas směřuje k remíze, která by byla vzhledem k průběhu utkání zasloužená, ale domácí tým v 87. minutě po šťastné teči z přímého kopu přidal druhou branku a rozhodl o výhře 2:1.