vs

Report

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, kteří měli více času balon na kopačkách, ale k vážnějším příležitostem se nedostali. Hned v 11. minutě musel kvůli problémům se svalem střídat brankář Tatíček, kterého nahradil Hrubý. Ani my jsme se v úvodu utkání nedostávali do výrazných šancí, ale v 17. minutě balon z rohového kopu našel Jaroslava Ploszu, který nás hlavou poslal do vedení. Následně jsme sledovali obdobný průběh hry, i když už docházelo k častějšímu ohrožení branky na obou stranách. Ve 28. minutě muselo dojít k dalšímu střídání z důvodu zdravotních problémů a Kadavý přenechal místo dorostenci Häuslovi. V samotném závěru poločasu došlo k několika sporným a vyhroceným situacím. Nejprve domácí získali rohový kop po sporné situaci, kdy míč do zámezí nejspíše došel právě od domácího hráče. Z následného rohu se poté míč odrážel tak dlouho, až jej domácí dostali do sítě z možného ofsajdového postavení. Nicméně gól platil a bylo srovnáno.
Začátek druhé půli nám vůbec nevyšel. Hned ve 46. minutě došlo k velkému zaváhání v naší defenzivě a Heřmanův Městec se ujal vedení. V dalším průběhu hry jsme byli daleko aktivnější než v první půli a tlačili se za vyrovnáním. To se povedlo, v 71. minutě po pěkné akci vyrovnal Drahoš. V nervózním zbytku utkání opět více tvořila Jiskra, která chtěla vybojovat všechny tři body. Ty mohly skončit také na naší straně, ale Cimburek v šanci minul. Zápas tak skončil remízou 2:2 a do tabulky si připisujeme další cenný bod z těžkého utkání na hřišti soupeře.