vs

Report

V Heřmanově Městci začala Chrast aktivně, soupeře přehrávala kombinačně a dostávala se do šancí. Ani jednu z šancí ale hosté nevyužili, a tak přišla trefa na druhé straně. Městec se z ojedinělé šance v první půle ujal vedení. Chrast poté znervózněla a přestala hrát hru, která v úvodu platila. Až ke konci první půle se hostující tým dočkal vyrovnání, samostatný únik proměnil Vilém Steklý.

Druhý poločas začala Chrast znovu velmi dobře a v krátkém sledu si vytvořila několik šancí, z nichž největší spálil Cimburek. V dalších minutách si šance vytvořil také domácí tým na druhé straně. V závěru tlačili chrastečtí fotbalisté, ale vítězného gólu se nedočkali. Poslední zápas podzimu tak skončil remízou 1:1.