vs

Report

Zápas v Heřmanově Městci začal z chrasteckého pohledu dobře. Již v 5. minutě vstřelil z velkého úhlu branku Bouška a hosté se mohli radovat. Ne ovšem na dlouho, pomezní rozhodčí z nepochopitelného důvodu pro všechny přítomné odmával ofsajd. Tento moment přibrzdil chrastecký rozlet a v dalším průběhu se hrálo bez větších šancí na obou stranách. Po 20 minutách hry začali více tlačit domácí a odměnou jim byla branka z rohového kopu ve 28. minutě. Chrast se poté tlačila za vyrovnáním, ale nedokázala zužitkovat velké množství rohových kopů a standardních situací v závěru první půle.

Druhý poločas se vyvíjel podobně jako ten první. Chrast ze začátku tlačila, ale šance na vyrovnání nevyužila a tak se do brejkových situací dostávali domácí hráči. Po jedné z nich v 62. minutě zvýšili na 2:0. To bylo z gólového výčtu bohužel vše, ve zbytku zápasu se nám již nepodařilo vstřelit branku a utkání zdramatizovat. Na půdě Heřmanova Městce jsme tak prohráli 0:2.