vs

Report

Ve druhém zápase nové sezony zavítala Chrast na půdu Nasavrk. Chrastečtí fotbalisté navázali na dobrý výkon proti Tuněchodům a v dobrém světle se ukázali také na krásném hřišti nového účastníka soutěže. V první půli měli hosté několik gólových příležitostí, využít se podařilo dvě. Úspěšní střelci Lukáš Häusl a Miloš Rejfek zařídili poločasové vedení 2:0. Ostatní šance likvidoval skvěle chytající domácí brankář, Nasavrky hrozily pouze ze standardních situací, ze hry si příliš mnoho šancí nevyužily.

Ve druhém poločase přidala Chrast gólem Matěje Šprongla už na 3:0 a poté přišlo lehké uspokojení. V 66. minutě domácí tým snížil na rozdíl dvou branek, ale to bylo v utkání všechno. Chrastečtí si ve zbytku hrací doby náskok pohlídali a odvezli si ze hřiště soupeře cenné tři body.