Domácí výhra nad Křižanovicemi!

Zápas proti jednomu z favoritů celé soutěže začala Chrast aktivně, ale hosté se už po pár minutách se štěstím trefili z první střely na bránu. Domácí chtěli ihned vyrovnat a tlačili se do útoku, ke srovnání jim nakonec pomohl nesoulad v defenzívě soupeře, Křižanovice si vstřelily vlastní gól. V dalších minutách viděli diváci šance na obou stranách, chrastecký tým následně poslal do vedení Jakub Cimburek. Domácí měli v první půli ještě další příležitosti, ale skóre 2:1 vydrželo do přestávky.

Ve druhém poločase domácí tým víceméně kontroloval průběh hry. Definitivní rozhodnutí přišlo v 68. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Petr Felkl. O pár minut později na něj navázal Michal Drahoš, který přidal na konečných 4:1. Chrast si tak připsala třetí výhru v sezoně.