Tři body ze Dřenic!

Chrast nastoupila do zápasu ve Dřenicích ve velmi mladé sestavě, kterou doplnili zkušení brankář Jan Tatíček a kapitán David Málek. Po nervózním začátku utkání byli následně hosté nebezpečnější a začali si vytvářet první šance. Skóre však otevřely Dřenice, které se trefily z ojedinělé příležitosti. Vyrovnání ale přišlo téměř bleskově, střelu Lukáše Häusla z velkého vápna si obránce srazil do vlastní branky. Už o čtyři minuty později poslal Chrastecké do vedení Jakub Cimburek a ještě před přestávkou přidal na rozdíl dvou branek Vilém Steklý.

Ve druhém poločase si hosté pečlivě hlídali svůj náskok a v 57. minutě zvýšil už na 4:1 druhou trefou Vilém Steklý. I v dalším průběhu utkání měla Chrast šance, za zmínku stojí dvě ukázkové standardky v podání Filipa Dvořáčka, při kterých chybělo ke gólu jen málo, stejně tak při neproměněné penaltě. Tříbrankový náskok už si ale hostující tým bezpečně uhlídal a do tabulky si připisuje první tři body v sezoně.