Chrast přivezla z Vítanova tři body, ale vyhrát měla větším rozdílem

Chrast vstoupila do zápasu velice aktivně a hned od prvních minut byla velmi nebezpečná v útoku. Problém byl ovšem v zakončení, hostující tým si vytvořil velké množství gólových šancí, které se ale nedařilo využívat. Až ve 27. minutě poslal Chrast do vedení Vilém Steklý a o šest minut později zvýšil na 2:0 Petr Felkl. Místo výraznějšího vedení však Vítanov v závěru poločasu snížil z rohového kopu a do kabin se šlo s těsným náskokem.

Druhý poločas přinesl stejný obrázek hry jako ten první. Jednoznačná chrastecká převaha, obrovské množství gólových šancí, ale někdy až nemohoucnost v zakončení. Kvůli tomu vstřelili hosté už jen jeden gól, na 3:1 zvýšil druhou trefou Vilém Steklý. Klidný závěr zápasu se nekonal, Vítanov vstřelil deset minut před koncem kontaktní gól a o drama bylo postaráno. Chrast už ale těsný náskok udržela a domů si odvezla tři body.