Frustrující prohra v Křižanovicích

Po špatném vstupu do utkání a inkasovaném gólu už ve třetí minutě se Chrast srovnala, hned o tři minuty později vyrovnal Šprongl a poté hosté převzala iniciativu. Žádná z šancí hostujícího týmu ale v brance neskončila a Křižanovice chrasteckou neefektivitu trestaly. Po dvou velkých individuálních chybách v defenzivě Chrasti se domácí dostali do dvoubrankového vedení. Ještě do poločasu mohli chrastečtí snížit, ale šance opět nevyužili.

Druhý poločas se hrál čistě v režii Chrasti, která domácí tým téměř nepouštěla z vlastní poloviny. Bohužel, obrovská optická převaha k ničemu nevedla, nepodařilo se ji přetavit v branku. Když pak Křižanovice po ojedinělém výpadu vybojovaly standardní situaci a přidaly čtvrtý gól, bylo rozhodnuto. Hosté se nakonec přece jen druhého gólu dočkali, Steklý snížil v 87. minutě na konečných 4:2, ale už bylo pozdě.

Chrast v zápase vůbec nepodala špatný výkon, po většinu zápasu byla lepší, ale fotbal se hraje na góly a těch vstřelil víc soupeř.