Tuněchody vedly, tři body ale zůstaly doma

Zápas proti týmu z Tuněchod začal pro chrastecké špatně. Hned ve čtvrté minutě soupeř skóroval z přímého kopu a velmi brzy se tak dostal do vedení. Domácí tým se ale poté začal více koncentrovat, dostal se do hry a zbytek poločasu byl vesměs v jeho režii. První šance zůstaly nevyužity, vyrovnání přišlo až ve 40. minutě, kdy byl Gregor důrazný ve vápně a dorazil míč do brány. Ještě před přestávkou Chrast skóre otočila, když se z brejku trefil Steklý.

Na začátku druhé půle se ani jeden z týmů nedostával do větších šancí. Po pár minutách hosté zahrozili, ale netrefili prázdnou bránu. Vyrovnání přišlo v 65. minutě, kdy chrastečtí darovali balon soupeři a následně mu nechali dost času i prostoru pro vyrovnání. Domácí se ale s remízou spokojit nechtěli, znovu přidali na vyšší obrátky a Drahoš střelou z velkého vápna potřetí překonal soupeřova brankáře – 3:2. O dvě minuty později přidal po přihrávce do prázdné branky čtvrtý gól Friček a o vítězi bylo rozhodnuto. V Rosicích jsme porazili Tuněchody 4:2.