První domácí zápas za tři body

Ve čtvrtém zápase sezony jsme v rosickém azylu přivítali dalšího nováčka soutěže – velice mladý B tým Slatiňan. Chrast začala zápas velmi dobře a aktivně, dostávala se do šancí, ale nedařilo se je využít. Hosté naopak využili mezeru v obraně a Farkaš po brejkové situaci otevřel ve 26. minutě skóre. Chrastečtí vyrovnali brzy, už po šesti minutách se z brejku trefil Steklý. Ve zbytku první půle byli domácí jasně aktivnější a druhý gól visel ve vzduchu, soupeř ale odolal.

Na začátku druhého poločasu už ale Slatiňany kapitulovaly, brejk proměnil v gól Šprongl. V dalším průběhu se hrál nakopávaný fotbal, hosté chtěli srovnat, ale málokdy se dostávali přes obranu, chrasteckým zase chyběl na kopačkách klid. Ten přišel v 69. minutě, když se z přímého kopu trefil Hansl a zvýšil na rozdíl dvou branek. Slatiňany ještě v 80. minutě snížily a bylo zaděláno na drama, v poslední minutě ale Šiba přidal ještě čtvrtý chrastecký gól a bylo definitivně rozhodnuto. Chrast v Rosicích porazila Slatiňany B 4:2.