Vydřené tři body proti Načešicím

V 18. kole okresního přeboru jsme v Rosicích přivítali Načešice, které nás na podzim doma porazily. Zápas Chrast začala dobře, ale po úvodním tlaku se přizpůsobila tempu soupeře a k vidění nebyl dobrý fotbal. Domácí měli hned několik stoprocentních šancí, ale gólem neskončily. Načešice se navíc ujaly po standardní situaci ve 38. minutě vedení a poločas skončil výsledkem 0:1.

Ve druhé půli Chrast znovu tlačila, ale dlouho se nemohla dostat do šancí. Až v 62. minutě konečně prostřelil soupeřova brankáře Koráb. V dalších minutách se hrál podobný fotbal, domácí tlačili, ale nedostávali možnost gólových šancí. Rozhodující branky se ale Chrast přesto dočkala. V 76. minutě napřáhl Drahoš zpoza šestnáctky a balon se štěstím propadl brankáři do sítě. Více se toho už neudálo a po výhře 2:1 připisujeme vydřené tři body.