Těsná prohra na hřišti Tuněchod

Do druhého jarního zápasu na hřišti Tuněchod Chrast vstoupila dobře a v úvodních minutách udávala tempo hry. V 10. minutě měli hosté po faulu v pokutovém území možnost penalty, ta ale zůstala neproměněna. A tak přišel trest. V 16. minutě se Tuněchody prosadily po přímém kopu. Obdržený gól po neproměněné penaltě chrastecký tým srazil na kolena a v následujících minutách se do útoku tlačili domácí. Odměnou jim byl už za další čtyři minuty gól na 2:0. Poté se Chrast vzpamatovala a dostávala se do šancí. Koráb ani Steklý ale své úniky neproměnili. Až těsně před přestávkou se v pokutovém území dobře uvolnil Steklý a snížil na rozdíl jedné branky.

Ve druhém poločase se hosté tlačili za vyrovnáním a hrálo se téměř na jednu bránu. Tuněchody ovšem hrozily z protiútoků, které dobře pochytal brankář Tatíček. Z velkého tlaku si Chrast ale nevytvořila stoprocentní příležitosti. Nejblíže k vyrovnání byl Málek a po něm ještě Koráb z přímého kopu. Žádný další gól už ale nepadl a Tuněchody ubránily hubenou výhru 2:1.