vs

Report

Zápas v Ronově byl velice důležitý, co se týče záchrany v okresním přeboru. Chrast do něj proto nastoupila s jasným cílem a na hřišti to bylo znát. Hosté od úvodní minuty jasně diktovali tempo hry a Ronov byl jako opařený. Chrastečtí vstřelili tři góly za sedmnáct minut a v dalších minutách pokračovali v tlaku. Postupem času ale přece jen přišlo uspokojení z velkého náskoku a hra se začala vyrovnávat.

Krátce po pauze přidal Jaroslav Plosza čtvrtý chrastecký gól a utkání tak mohlo vypadat rozhodnutě. Opak byl ale pravdou. Domácí o poločase vystřídali a začali hrát úplně jiný fotbal. Dlouhé nakopávané míče, spousta osobních soubojů a velký nátlak. To začalo dělat hostující defenzívě problémy, v útoku už také Chrast nehrála s takovým apetitem jako v prvních pětačtyřiceti minutách. Ronov tak velice rychle snížil na rozdíl dvou branek a bylo zaděláno na drama. Hosté ale poté přece jen vyztužili defenzívu a dvoubrankový náskok si už pohlídali. V závěru navíc přidal pátý gól Chrasti Miloš Rejfek a zápas tak skončil 2:5.

Poprvé na jaře jsme se dočkali tříbodové výhry a hlavně jsme protrhli střelecké trápení. Body budeme chtít potvrdit i v následujících zápasech.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
14. 5. 2023 17:00 Okresní přebor mužů 2022/23

Výsledky

Tým1. poločas2. poločasGóly
SK Ronov nad Doubravou022
SK Chrast325

SK Chrast

1Jan Tatíček Brankář
4Petr Borecký 11 Útočník
2Tomáš Nevole Obránce
3Jan Gregor Záložník
5Tomáš Šiba Obránce
6Michal Drahoš Útočník
8Jaroslav Plosza Obránce
7Hynek Steklý Útočník
12Miloš Rejfek 10 Útočník
10Zdeněk Linhart 12 Záložník
11Matěj Šprongl 4 Útočník
13Jakub Cimburek Útočník
15David Málek Záložník
16Jakub Kadavý Obránce
17Jakub Dostál Brankář