vs

Report

První zápas sezony zahájila Chrast na domácím hřišti dobře, už ve 3. minutě se po dobré souhře útoku prosadil Vilém Steklý. I v dalším průběhu si domácí tým vytvářel šance, ale vedení nenavýšil. Obraz hry se změnil po dvacáté minutě, kdy se do šancí začaly více dostávat Chroustovice. Své příležitosti ale hosté nevyužili, a tak přišel trest v podobě druhého gólu z kopačky Jana Gregora, který se trefil do prázdné branky po přihrávce Viléma Steklého. Uklidnění domácího týmu však nepřišlo, chyby se dále kupily a soupeř toho využil. Během posledních pěti minut prvního poločasu soupeř dvěma rychlými góly srovnal na 2:2.

Ve druhé půli byly k vidění šance na obou stranách, útočníkům se ale nedařilo je proměňovat. Rozhodující moment přišel v 70. minutě, kdy se hosté trefili přímou střelou z rohového kopu. Chrast se sice potom tlačila do útoku, ale soupeř dobře bránil a žádná další vyložená šance už z toho nebyla. Chrastečtí tak v prvním zápase sezony vyšli bodově naprázdno.