vs

Report

Úvod duelu v sychravém počasí jednoznačně patřil domácímu týmu. Takřka ihned si Chrastečtí vytvořili po pěkné kombinaci šanci, ze které Gregor hlavičkoval a míč jen tak tak neskončil v brance. I v dalších minutách byla Chrast aktivnější a tlačila se do útoku, ale gól z toho nebyl. Kameničky se osmělily po 20. minutě, kdy začaly více útočit a ohrožovat branku domácích. Jako první se však přece jen prosadila Chrast, kdy si odražený míč sebral Petr Felkl a dělovkou překonal gólmana. Zdálo se, že vedení domácímu týmu vydrží do přestávky, ale v posledních vteřinách první půle se Kameničky prosadily po standardní situaci.

Do druhého poločasu vstoupila Chrast opět aktivně, ale byl to soupeř, kdo se radoval z vedoucí branky. V 53. minutě se hosté šťastně trefili opět po standardní situaci a ujali se vedení. Ve zbytku utkání chrastečtí svého soupeře tlačili a vytvářeli si šance, žádná z nich však v brance neskončila a výsledek 1:2 vydržel až do závěrečného hvizdu.