vs

Report

Ve velmi mladé sestavě jsme nastoupili k zápasu v Horním Bradle. Právě mladý běhavý tým dělal domácím v prvním poločase velké potíže. Už v 11. minutě se z brejku trefil Šprongl – 0:1. O chvíli později byl stejný hráč v šanci znovu, ale tentokrát trefil tyč. Míč se odrazil k Cimburkovi, který po kličce také nastřelil tyč. Domácí o pět minut později vyrovnali na 1:1. Branková konstrukce Hornímu Bradlu přála, z přímého kopu trefil břevno také Linhart. Další šance Steklého a Šiby rovněž gólem neskončily a tak přišel trest. Krátce před přestávkou udeřil domácí tým podruhé – 2:1.

Do druhého poločasu šla Chrast s cílem vyrovnat. Šance se střídaly na obou stranách, s přibývajícím časem museli hosté více otevřít hru a tím pádem se objevovalo více okének v obraně. Právě toho Bradlo využilo a v 74. minutě přidalo třetí branku. Definitivní rozhodnutí přišlo o dvě minuty později, kdy po velké chrastecké chybě domácí skórovali počtvrté. Chrast ale pokračovala dál v útočení a v 84. minutě snížil na rozdíl dvou branek Vilém Steklý. Hosté měli i další šance, ale Friček, Šprongl ani Hynek Steklý už výborného Vrbku nepřekonali. Zápas tak skončil, vzhledem k jeho průběhu, trochu krutým výsledkem, ale takový je fotbal. Horní Bradlo zvítězilo 4:2.