vs

Report

Zápas v Kočí jsme začali velice aktivně, hned v první minutě unikal sám na soupeřovu branku Málek a domácí zachránili balon téměř až z brankové čáry. Znovu zafungovalo nepopulární pravidlo nedáš – dostaneš a Kočí po standardní situaci ve 4. minutě otevřelo skóre utkání – 1:0. V dalším průběhu prvního poločasu sice domácí více drželi balon, ale do vážnějších situací se nedostávalo. Naopak náš tým si vypracoval několik dobrých příležitostí. Bohužel se je nedařilo proměňovat.
Zatímco první půle byla fotbalově poměrně dobrá, ta druhá skončila blamáží. Tu měl na svědomí zejména výkon hlavního rozhodčího, který na obě strany rozhodoval pochybně a na hřišti rostly emoce. Po jednom ze soubojů dokonce domácí hráč držel našeho hráče pod krkem, za což si neodnesl vyloučení, ale ani žlutou kartu! V průběhu druhého poločasu jsme také měli po faulu na Drahoše kopat penaltu, ale také v této situaci zůstala píšťalka rozhodčího němá. I přes vyhrocenou situaci jsme si vytvořili další šance na vyrovnání, domácím pomohla také tyč, ale gólu jsme se v tomto zápase bohužel nedočkali. Kočí ještě minutu před koncem využilo otevřenost naší obrany a z brejku zvýšilo na konečných 2:0. Prohra v tomto zápase byla nezasloužená, ale na kdyby se ve fotbale nehraje a tak musíme o to více bojovat příště. Doufejme, že to bude co nejdříve.