vs

Report

V úvodu zápasu byl jednoznačně lepší domácí tým, který se tak po zásluze dostal ve 13. minutě do vedení. Následně se Chrast dostala do zápasu, první šance nevyužila, ale ve 26. minutě už Vilém Steklý srovnal. Hosté byli nadále nebezpečnější a dostávali se do šancí, Kočí často faulovalo a po zákroku na unikajícího Šibu viděl domácí Janko ve 31. minutě červenou kartu. Chrastečtí výhodu jednoho hráče v poli využili ještě před poločasovou pauzou, kdy se po krásné akci prosadil Tomáš Šiba.

Druhou půli rozehrála Chrast dobře a v 55. minutě se z druhého gólu radoval Tomáš Šiba. Domácí následně ihned po rozehrávce snížili na rozdíl jedné branky, ale to bylo ze strany Kočí vše. V 64. minutě vrátil svému týmu dvoubrankový náskok Jan Gregor a bylo v podstatě rozhodnuto. Zbytek zápasu se dohrával na jednu branku, další chrastecké góly přidali Matěj Šprongl a premiérově mezi dospělými skóroval Tomáš Chour. Chrast zvítězila na horké půdě v Kočí 6:2!