vs

Report

Velikonoční neděle patřila fotbalu. Chrast odjela do Dřenic k zápasu proti druhému týmu tabulky. V prvním poločase předvedli hosté dobrý výkon a soupeře přehrávali. Nedařilo se ale využívat stoprocentní šance, z nichž největší měl po Gregorově přihrávce sám před brankou Cimburek. Ani další šance Šprongla nebo Steklého gólem neskončily.

Ve druhém poločase se hra více vyrovnala, ale větší šance měli i nadále hosté. Branky se Chrast dočkala v 72. minutě, kdy zakončil Šibovu přihrávku do prázdné branky Cimburek. V dalších minutách se Dřenice vrhly do útoku a snažily se zápas vyrovnat. Hostující obrana a brankář Tatíček ale dokázali odvrátit všechny šance, na druhé straně zase útočníci nepřetavily protiútoky v uklidňující branku. Zápas tak skončil těsným výsledkem 0:1 a Chrast si odvezla velice cenné tři body.